Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Velsa

Īpašums pārdošanai Velsā

Ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai Velsā, jums jāzina, ka Velsas cenas pēdējos gados ir nepārtraukti palielinājušās, pat ja tās ir lēnākas nekā cenas Anglijā, Dienvidvelsā, kur Kārdifs ir labākais Ziemeļvelsā.

Kopumā cenas Velsā ir salīdzinoši stabilas, pateicoties labajai vērtībai salīdzinājumā ar Anglijas dienvidaustrumiem un Londonas apgabaliem.

Īpašuma pārdošana Velsā un galvenokārt Ziemeļvelsas mājokļu tirgus tradicionāli ir orientēta uz pircējiem no Anglijas West Midlands, taču nesen aģentiem ir novērots angļu pircēju pieplūdums no dienvidiem, kā arī cilvēki, kuriem beidzis darbu un nolemj mainīt savu dzīvi.

Velsa parasti nepiesaista turīgos ārvalstu pircējus citās Lielbritānijas daļās, lai gan dažās ir Kārdifā un piekrastes apgabalos, ārvalstu pircēji galvenokārt ir Eiropas, galvenokārt holandiešu un vācu.

Pēdējo 18 mēnešu laikā Velsā ir vērojams arvien vairāk amerikāņu pircēju, kuri interesējas par īpašumu pārdošanu Velsā, jo īpaši meklējot īpašumus piekrastē, ap Abersoch, Anglesey un Beaumaris, kā arī mājas ar skatu uz kalniem un okeānu.

Velsa arī joprojām ir populāra britu pircējiem, kas vēlas pēcpusdienā atpūsties vai vēlas iegādāties īpašumu Velsā.

  •  
    Pārcelšanās uz Velsu: visa informācija, kas jums jāzina!

    Viens no četriem Apvienotās Karalistes locekļiem, kam ir ļoti spēcīga identitāte, Velsa tiek uzskatīta par modernu ķeltu nāciju. Rūpnieciskās revolūcijas gados ļoti bagātu raktuvju klātbūtne teritorijā ļāva pārveidot šo zemi no parasti lauksaimniecības līdz rūpnieciskai enerģijai. Šodien šī tauta dz ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 13584

PARDOŠANA Villa, Velsa, Carmarthenshire, Carmarthen, Carmarthen

350,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

300 m²
Luksusa villa,
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB